Skip to main content

Ve spolupráci se střediskem volného času Radovánek připravujeme kroužek pro děti.

Kroužek podvodního hokeje je skvělá příležitost pro děti a mládež, které plavou a mají zájem o vzrušující vodní sport. Během kroužku se děti naučí základy podvodního hokeje a budou mít možnost hrát tuto hru v bezpečném a kontrolovaném prostředí bazénu.

Během tréninků se děti seznámí s potápěčskou výstrojí, jako jsou ploutve, maska a šnorchl. Naučí se techniku plavání a pohybu pod vodou. Dále se seznámí s hokejkou a pukem, který je speciálně navržen pro hru na dně bazénu.

Tréninky kroužku podvodního hokeje zahrnují cvičení a hry, které pomáhají rozvíjet plavecké dovednosti, rychlost, obratnost a taktiku. Jelikož se hraje na nádech, zvýší si kromě fyzické kondice i vitální kapacitu plic. Děti se naučí spolupracovat v týmu, komunikovat a strategicky přemýšlet. Kromě toho se také učí fair play a respektovat pravidla hry.

Hráči se mohou zapojit do soutěží a turnajů, kde mohou ukázat své dovednosti a soutěžit s dalšími týmy. Je to skvělý způsob, jak se bavit, poznávat nové přátele a vytvořit si zdravý životní styl.

 

Tréninky vedou zkušení lektoři, kteří mají s tímto sportem mnohaletou zkušenost a jsou pravidelnými posilami českého národního týmu.

Zájemcům zapůjčíme hokejku, ochranou rukavici a čepičku. Je potřeba mít vlastní ploutve, masku a šnorchl (po domluvě je možné v omezeném množství zapůjčit). 

Chcete-li si zdarma trénink vyzkoušet, kontaktujte nás na pilsen.squids@gmail.com nebo na tel. 606 706 884.

Přihláška: 

Pondělí 18:00 - 19:00 33.ZŠ https://www.radovanek.cz/krouzky/krouzek/10420-podvodni-hokej-pilsen-squids

Čtvrtek 18:00 - 19:00 bazén SK Radbuza https://www.radovanek.cz/krouzky/krouzek/10420-podvodni-hokej-pilsen-squids